




Матрац INTEX 64761
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Технологія Fiber-TechTM
• М'яка спальна поверхня
• Потужний вбудований ножний насос для легкого надування.
• додатковий клапан для накачування зовнішнім насосом Intex або Bestway, а також для здування
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Цвет | Хаки |
| Материал | ПВХ |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Матрац |
| Длина | 191 см |
| Максимальная нагрузка | 136 кг |
| Тип | Надувний |
- Цена: 1 062 ₴

