



Груша боксерська на стійці та присосці 87039
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Стійка : сталь.
Підставка : пластик, діаметр 48см, висота 21см.
Груша : ПВХ, EVA, висота 26см, ширина 20см.
Максимальна загальна висота: 150см
Шість присосок до підлоги. Для стійкості у підставку можна засипати пісок чи залити воду.
Вага: 5 кг
Країна виробництва: Китай.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 5 кг |
| Цвет | Черный |
| Тип | Груша |
| Материал | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Груша |
| Максимальна довжина, см | 150 см |
| Размер | 150 x 48 см |
- Цена: 4 000 ₴

