
Ролики Best Roller розмір 30-33 чорно-помаранчевий 61720-S
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Яскраві та зручні ролики від ТМ Best roller будуть чудовим рішенням для веселого проведення часу. Вони добре вентилюються, добре сидять на нозі, а крім того, надійно кріпляться. Підшипники та діаметр коліс забезпечують високі швидкісні характеристики та маневреність. Переставні задні колеса допоможуть швидко опанувати їзду та відчувати впевненість під час навчання.
Особливості:
- матеріал коліс – PU;
- діаметр коліс – 6.5 см;
- регульований розмір 30-33;
- Довжина устілки - 17-18.5 см;
- переставні задні колеса;
- застібка: липучка, шнурівка, бакля;
- черевик надійно фіксує ногу;
- Підсвічування переднього колеса.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Цвет | Оранжевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Роликові ковзани |
| Диаметр | 6.5 см |
| Комплектация | Ролики – 1 пара; |
| Максимальна довжина, см | 18.5 см |
| Материал | Поліестер, пластик, алюмінійКолеса: PU |
| Мінімальна довжина, см | 17 см |
| Размер | 30-33 |
- Цена: 1 223 ₴

