
Ролики Best Roller розмір 38-42 Чорно-салатовий 61150-L
Яскраві та зручні ролики від ТМ Best roller будуть чудовим рішенням для веселого проведення часу. Вони добре вентилюються, добре сидять на нозі, а крім того, надійно кріпляться. Підшипники та діаметр коліс забезпечують високі швидкісні характеристики та маневреність.
Особливості:
- матеріал коліс – PU;
- діаметр коліс – 7 см;
- регульований розмір 38-42;
- Довжина устілки - 24.5-26.5 см;
- застібка: липучка, шнурівка, бакля;
- черевик надійно фіксує ногу;
- Підсвічування переднього колеса.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Роликові ковзани |
| Диаметр | 7 см |
| Комплектация | Ролики – 1 пара; |
| Максимальна довжина, см | 26.5 см |
| Материал | Поліестер, пластик, алюмінійКолеса: PU |
| Мінімальна довжина, см | 24.5 см |
| Размер | 38-42 |
| Цвет | Чорно-салатовий |
- Цена: 1 254 ₴

