
Ролики Best Roller розмір 30-33 чорно-бірюзово-рожевий 27405-S
Яскраві та зручні ролики від ТМ Best roller будуть чудовим рішенням для веселого проведення часу. Вони добре вентилюються, добре сидять на нозі, а крім того, надійно кріпляться. Підшипники та діаметр коліс забезпечують високі швидкісні характеристики та маневреність. Переставні задні колеса допоможуть швидко опанувати їзду та відчувати впевненість під час навчання.
Особливості:
- матеріал коліс – PU;
- діаметр коліс – 6.5 см;
- регульований розмір 30-33;
- Довжина устілки - 17-18.5 см;
- переставні задні колеса;
- застібка: липучка, шнурівка, бакля;
- черевик надійно фіксує ногу;
- Підсвічування переднього колеса.
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Роликові ковзани |
| Диаметр | 6.5 см |
| Комплектация | Ролики – 1 пара; |
| Максимальна довжина, см | 18.5 см |
| Материал | Поліестер, пластик, алюмінійКолеса: PU |
| Мінімальна довжина, см | 17 см |
| Размер | 30-33 |
- Цена: 1 223 ₴

