




Самокат Amigo Sport "Groove Glider"
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Самокат Amigo Sport Glider Super
Amigo Sport Glider Super - самокат з поліуретановими колесами по 20 см, переднє світиться, дають гарний накат при їзді.
Довжина платформи 52 см, довжина корисна 32 см, ширина 11 см. Загальна довжина самокату від колеса до колеса 89 см.
Кермо регулюється по висоті від 65 см до 87 см від платформи і має три положення, що фіксуються.
Ширина керма 42 см і ручки керма додатково фіксуються ексцентриком, щоб не деренчали при їзді.
Зручна і практична система складання, для того щоб розкласти самокат необхідно просто розтиснути ексцентрик і потягнути за платформу вгору. Ця модель має передній амортизатор.
Надійне ножне гальмо, яке легко намацати ногою ззаду. Відстань від платформи до асфальту 7 див.
Amigo Sport Glider Super дитячий самокат
- Регульована висота керма від 65 см до 87 см (від платформи)
- Мінімальна висота від підлоги до керма 75 см
- Максимальна висота керма від підлоги 96 см
- Ширина керма 42 см
- Довжина платформи 52 см
- Корисна довжина платформи 32 см
- Ширина платформи 11 см
- Загальна довжина самокату 89 см
- Кліренс 8 см
- Підніжжя
- Підшипники ABEC-7
- Ніжне гальмо об заднє колесо + ручне гальмо
- Колеса: 20 см (переднє світиться)
- Комплектується: підногою, дзвіночком, ручним гальмом, шестигранниками, фірмовою упаковкою
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Amigo Sport |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.4 кг |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Самокат |
| Диаметр | 20 см |
| Материал | Алюміній, PU |
| Цвет | чорний, синій |
- Цена: 2 154 ₴

