



Велобіг Corso "Rocket 12 дюймів 14452
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Біговел (велобіг) дитячий CORSO Rocket з надувними гумовими колесами 12" та підніжкою
Магнієвий беговел Corso Rocket - чудовий транспорт для дітей віком від 2-х років. Рама із надлегкого магнієвого сплаву спрощує керування біговелом. 12-дюймові надувні колеса на підшипниках забезпечують плавний рух будь-якою поверхнею дороги. Сталева передня вилка міцна та стійка до пошкоджень.
Комфортне, ергономічне сідло росте разом з малюком, тому що має великий діапазон регулювання по висоті: 30 - 48 см.
Конструкція настільки легка, що малюк легко зможе носити велосипед самостійно.
Характеристики беговела Corso Rocket:
- підшипники у рульовій колонці;
- алюмінієва втулка;
- алюмінієвий винос керма;
- діаметр надувних коліс 12 дюймів;
- регулювання положення висоти керма;
- зручне м'яке сидіння з можливістю регулювання по висоті з ексцентриком;
- магнієві обода з підшипниками;
- унікальний спортивний дизайн;
- допустиме навантаження: 35 кг;
- вік: від 2 років;
- ручки оснащені м'якими гумовими грипсами;
- підніжки для дитини на рамі;
- підніжка для беговела;
- беговел зібраний на 85%;
- упакування: коробка;
- розмір упаковки: 79 х 15 х 46 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Corso |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Біговел |
| Диаметр | 12" |
| Максимальная нагрузка | 45 кг |
| Материал | Сталь |
| Размер | 93 см х 52 см х 41 см |
| Цвет | чорний-зелений |
- Цена: 2 892 ₴

