



Лава для жиму з регулюванням кута нахилу GK-1016
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
каміння для жиму лежачи з регулюванням кута нахилу
Конструкція: розбірна
вага: 25 кг
вага користувача 150-200 кг
колір чорний
габаритний розмір 550 мм, довжина 1160 мм, ширина 500 мм.
- градус нахилу спинки: 180, 150, 120, 90
м'яка частина: спинка 700*260 мм, сидіння 510*260 мм
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Без бренда |
| Страна производитель | Украина |
| Вес | 25 кг |
| Максимальная нагрузка | 500 кг |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 116 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Cкамья для жима |
| Материал | Метал, ПВХ |
- Цена: 5 154 ₴

