
Двомісний надувний човен Intex 68367 Challenger 2 Set
Надувний човен INTEX Challenger 2 підійде для водних прогулянок та сімейного відпочинку.
Вона розрахована на двох дорослих та витримує до 200 кг.
Модель виготовлена з ПВХ, стійкого до дії сонячних променів та морської води.
У човна дві повітряні камери та одна запасна для більшої надійності. INTEX Challenger 2 обладнана зручною ручкою на носі та мотузкою для швартування по всьому колу. Надувна підлога з конструкцією Wave Beam: поздовжні перегородки працюють як додаткові ребра жорсткості.
У комплект включені алюмінієві весла (122 см) та ножний насос.
Характеристики товару
Двомісний надувний човен INTEX Challenger 2
Витримує до 200 кг
Розміри: 236х114х41 см
2 незалежні повітряні камери та одна запасна
Поздовжні перегородки на надувній підлозі працюють як додаткові ребра жорсткості
2 клапани "Бостон"
Зручна ручка на носі
Мотузка для швартування
Колір жовтий
Комплектація товару
Двомісний надувний човен INTEX Challenger 2
Ножний насос
2 алюмінієві весла
Ремкомплект
Інструкція
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intex |
| Вес | 7.8 кг |
| Вид лодки | Надувная лодка |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | ручний насос, весел, човен |
| Материал | ПВХ |
| Нагрузка | 200 кг |
| Особенности | 2 міст |
| Размер | 236 х 114 х 41 см |
| Тип | надувний човен |
| Толщина | 0,45 мм |
- Цена: 3 000 ₴

