



Самокат iTrike SR2-015-4B
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Самокат iTrike SR 2-015-4-B чорний підходить для підлітків та дорослих.
Самокат має складну конструкцію
-
- Оснащений ремнем та складними ручками, що робить його дуже зручним для транспортування.
- Максимальне навантаження на самокат до 100 кг.
- Рекомендований вік віком від 10 років.
- За рахунок алюмінієвої конструкції він легкий та маневрений.
- Добре розганяється за рахунок поліуретанових коліс діаметром – 200 мм.
- Обід колеса пластикові. Ручне і допоміжне гальмо ножні робить поїздку на самокаті надійніше.
- Підніжка має наждачну поверхню для надійного зчеплення та запобігання ковзання ноги.
- Дека (платформа) – 34*16 см.
- На ручках руля прогумована поверхня.
- Передній амортизатор забезпечує м'яку їзду.
- Кермо з фарою регульоване - його можна настроїти на комфортну під зріст висоту, від 91 см до 102 см . Ширина рулю – 39 см.
- Передбачено утримувач для пляшки з водою.
- Самокат упаковок у коробку.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | iTrike |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 6.7 кг |
| Цвет | Черный |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Самокат |
| Диаметр | 200 мм |
| Материал | Алюміній, PU |
- Цена: 3 538 ₴

