


Cтіл тенісний GSI-Sport "Compact Light", Gk-4
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Тенісний стіл для закритих приміщень. Як матеріал для ігрової поверхні використовується спеціально оброблена деревостружкова плита (ДСП) товщиною 16 мм. На ДСП нанесене спеціальне покриття антивідблиску пластикове покриття синього кольору. Тенісний стіл базується на компактному зручному візку, виготовленому з металевого трубчастого профілю діаметром 25 мм з поліефірним покриттям. Конструкція столу дозволяє тренуватися поодинці. Стіл легко переміщається на 4-х здвоєних колесах діаметром 107 мм, 2 колеса маневрені.
Стіл комплектується сіткою.
Розміри тенісного столу:
у розкладеному стані: довжина 274 см, ширина 152,5 см, висота 76 см;
у складеному стані: довжина 60 см, ширина 152,5 см, висота 167 см.
Вага 66 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GSI-sport |
| Цвет | Синий |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 66 кг |
| Вид | Стіл для настільного теніса |
| Материал | ДСП 16 мм |
| Рекомендації | для закритих приміщень |
| Размер | 274х152,5х76 см |
- Цена: 17 692 ₴

