


Стіл тенісний GSI-Sport "Athletic Premium", GK-3.18
Тенісний стіл для закритих приміщень. Як матеріал для ігрової поверхні використовується спеціально оброблена деревостружкова плита (ДСП) товщиною 18 мм. На ДСП нанесене спеціальне покриття антивідблиску пластикове покриття синього кольору. Ігрова поверхня оснащена металевою рамою (прямокутний профіль 30*20 мм). Тенісний стіл базується на зручному візку, виготовленому з металевого трубчастого профілю діаметром 25 мм з поліефірним покриттям. Конструкція столу дозволяє тренуватися поодинці. Стіл легко переміщається на 4-х здвоєних колесах діаметром 107 мм, 2 маневрені колеса. Стіл комплектується сіткою.
Розміри тенісного столу:
у розкладеному стані: довжина 274 см, ширина 152,5 см, висота 76 см;
у складеному стані: довжина 65 см, ширина 152,5 см, висота 184 см.
Вага 70 кг.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GSI-sport |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Синий |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 70 кг |
| Вид | Стіл для настільного теніса |
| Материал | ДСП 18 мм |
| Размер | 274х152,5х76 см |
| Рекомендації | для закритих приміщень |
- Цена: 15 385 ₴

