




Килимок для йоги каучуковий поліуретан Gemini Sport PUY-2899PINK183см 68см 5мм
Тип: килимок для фітнесу та йоги.
Кількість шарів: двошаровий.
Матеріал: каучуковий поліуретан (PU)
Розмір: 183см*68см*5мм
Килимок для фітнесу та йоги Gemini, це відмінний килимок, який підійде як новачкам, так і професіоналам. Килимок виготовлений з термопластичного еластомера, тому на заняттях він не ковзатиме. Килимок не збиватиметься при виконанні асан, а ваші долоні та ступні не ковзатимуть.
Килимок з розміткою високо цінується досвідченими адептами йоги через свою невелику товщину, яка забезпечує природне, приємне для шкіри та мускулатури відчуття прямого контакту із підлогою. У той самий час серед новачків він популярний рахунок наявності розмітки (напрямних ліній), що дозволяє правильно позиціонувати положення тіла під час виконання асан.
Термопластичний еластомер – синтетичний матеріал, який поєднав у собі найкращі якості інших матеріалів, і став воістину універсальним матеріалом: дуже легкий, має відмінне зчеплення, має помірну легкість, хорошу пружність та амортизацію, стійкий до зовнішніх впливів.
особливості:
- Виготовлений із термопластичного еластомеру
- Не ковзає
- Універсальність у застосуванні: можна використовувати у йозі, фітнесі, гімнастиці
- Оптимальна товщина для виконання різноманітних вправ
- Стійкість до деформацій
- Простота у догляді
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gemini |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 183 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Материал | Полиуретан |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.5 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Толщина | 0.5 см |
- Цена: 1 538 ₴



