

Полусфера массажная балансирующая Gemini GB002-Y 16 см Желтый
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Балансувальна півсфера Gemini GB002
Діаметр: 16 см.
Висота: 9 см.
Вага: 260 гр
Виробник: Gemini.
Балансувальна напівсфера Gemini для масажу стоп
Напівсфера для масажу та рефлекторного впливу на підошовну поверхню стопи.
Призначена:
- для масажу та рефлекторного впливу на підошовну поверхню стопи.
- Для тренування вестибулярного апарату.
- для нормалізації кровообігу, м'язового тонусу, знижує стомлюваність стоп при "сидячій" роботі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gemini |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 0.26 кг |
| Высота | 9 см |
| Диаметр | 16 см |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | Напівсфера масажна |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Материал | ПВХ |
- Цена: 217 ₴

