
Килимок для йоги Hot Wheels PU HY0103 173см 61см 6мм Синій Хот-Вілс
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал: Каучук + Тканина
Вага: 3кг
Колір: Рожевий та Блакитний
Розмір: 61*173*6 мм
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gemini |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Розовый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 3 мм |
| Материал | Каучук |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3 кг |
| Вид | Килимки для йоги та фітнесу |
- Цена: 790 ₴

