




Килимок для йоги каучуковий лляний Gemini Sport JFY-0701 183см 68см 4мм Flower
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Тип: килимок для фітнесу та йоги.
Кількість шарів: двошаровий.
Матеріал: натуральний каучук, льон
Розмір: 183см*68см*4мм
Килимок має дві сторони: лляний верх з оригінальним малюнком та низ із натурального каучуку з додаванням волокон джуту. Завдяки тканинній поверхні килимок вбирає вологу, що є величезною перевагою в порівнянні з іншими килимками. Каучук має відмінні протиковзкі властивості, не електризується, не пропускає холод від підлоги і не зберігає запах. Джут надає додаткової ваги та міцності, значно збільшуючи термін служби виробу.
На такому килимку можна виконувати асани підвищеної складності, займатися фітнесом чи гімнастикою.
У комплект входить зручний фіксуючий ремінь для перенесення.
особливості:
- Льняний верх з оригінальним малюнком
- Натуральний каучук з додаванням волокон джуту
- Довгий термін служби
- Висока якість виконання
- Оптимальна товщина для виконання різних вправ
- Простота у догляді
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Gemini |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 183 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 0.4 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 2.9 кг |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Материал | натуральний каучук, льон |
- Цена: 2 654 ₴



