




Килимок для йоги Adidas Yoga Mat 173х61х0,4 см Чорний
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Килимок для йоги Adidas 4 мм має елегантний дизайн і забезпечує високий рівень комфорту.
Завдяки товщині 4 мм килимок забезпечує ідеальний баланс між підтримкою та комфортом, створюючи надійну основу для будь-якої пози.
Виготовлений із 95% EVA та 5% TPE, килимок середньої щільності з міцною, але м’якою текстурою піни з нетоксичних матеріалів, які не містять ПВХ.
Відповідно до наших екологічних зобов’язань 4-мм килимки для йоги виготовлені на 50% із перероблених матеріалів. Наш екологічно свідомий підхід гарантує, що ви отримаєте задоволення від практики, мінімізуючи свій вуглецевий слід.
Чіпка поверхня килимка та текстуроване дно забезпечують виняткове зчеплення з різними поверхнями, дозволяючи безпечно переходити між позами.
Маючи розміри 176 x 61 см, килимок пропонує багато місця для йогів будь-якого розміру та здібностей. Покращіть свою подорож йогою з килимком для йоги Adidas 4 мм.
Незалежно від того, чи займаєтеся ви йогом протягом тривалого часу, чи тільки починаєте, цей килимок стане ідеальним доповненням до будь-якої оздоровчої процедури.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 61 см |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 173х61х0,4 см |
- Цена: 1 499 ₴


