



Килимок для йоги Reebok Camo Yoga Mat 176х61х0,5 см Сірий
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мат Reebok виготовлений із дуже якісного та м'якого матеріалу, що дасть нагоду забезпечити максимально комфортне положення спортсмена в процесі виконання вправ на прес, віджимань, а також вправ на розтягнення.
Такий килимок прекрасно підійде як для використання вдома, так і для тренувань, наприклад, у парку або залі. Завдяки дуже легкій вазі та компактним розмірам килимок зручно носити із собою.
Ворсистий матеріал забезпечує стійкість під час занять.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Длина | 176 см |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 5 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 176х61х0,5 см |
- Цена: 3 768 ₴

