




Килимок для йоги і фітнеса Adidas Yoga Mat 176х61х0,4 см Бордовий
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Килимок для йоги Adidas Yoga Mat Килимок для йоги Adidas товщиною 4 мм має елегантний дизайн та забезпечує високий комфорт.
Маючи товщину 4 мм, килимок пропонує ідеальний баланс підтримки та комфорту, забезпечуючи вам надійну основу для будь-якої пози. Виготовлений з 95% EVA та 5% TPE, килимок має середню щільність з міцною, але м’якою текстурою піни та виготовлений з нетоксичних матеріалів без ПВХ.
В рамках наших зобов'язань щодо охорони навколишнього середовища, килимки для йоги товщиною 4 мм виготовлені з 50% перероблених матеріалів. Наш екологічно свідомий підхід гарантує, що ви можете насолоджуватися своєю практикою, мінімізуючи свій вуглецевий слід.
Нековзка поверхня килимка та текстурована нижня сторона забезпечують виняткове зчеплення з різноманітними поверхнями, дозволяючи безпечно переходити між позами. Розміром 176 x 61 см, килимок пропонує достатньо місця для йогів будь-якого розміру та рівня підготовки. Підніміть свою подорож йогою на новий рівень з килимком для йоги adidas 4 мм.
Незалежно від того, чи ви давній йог, чи тільки починаєте, цей килимок стане ідеальним доповненням до будь-якого оздоровчого режиму. Додаткові деталі: Товщина 4 мм поєднує стабільність та комфорт Суміш 95% EVA + 5% TPE забезпечує середню щільність з міцною та м'якою структурою піни Тонко структурована поверхня та основа забезпечують достатнє зчеплення Виготовлено з 50% перероблених матеріалів
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Длина | 176 см |
| Цвет | Бордовый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 61 см |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 176х61х0,4 см |
- Цена: 1 559 ₴


