



Килимок для йоги і фітнесу Adidas Yoga Mat 176х61х0,8 см Білий
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Створений для йоги, пілатесу та загальних вправ на землі, килимок товщиною 8 мм забезпечує повну амортизацію та стабільність Нековзаюча текстура килимка збільшує зчеплення для сильніших і вкорінених поз
Легка і згорнута конструкція ідеально підходить для транспортування Виготовлений з легкого матеріалу без ПВХ, який можна згорнути. Розміри: 176 x 61 см (Д x Ш)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Длина | 176 см |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 61 см |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 176х61х0,8 см |
- Цена: 1 999 ₴

