


Килимок для йоги і фітнесу Adidas Premium Yoga Mat 176х61х0,5 см Сірий
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розроблений для йоги, пілатесу та загальних вправ, 5-міліметровий килимок преміум-класу легкий і скручується
Виготовлений із матеріалу TPE, що піддається формуванню, килимок преміум-класу забезпечує міцну землю без шкоди для комфорту Підвищує стабільність для посиленого зчеплення, преміальний килимок створює сильніші пози
Виготовлений з легкого матеріалу без ПВХ, який можна прокручувати.
Розміри: 173 x 61 см (Д x Ш)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Длина | 176 см |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 5 мм |
| Ширина | 61 см |
| Материал | ПВХ |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 176х61х0,5 см |
- Цена: 2 249 ₴

