



Килимок для йоги Adidas Yoga Mat 176х61х0,8 см Чорний
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Створений для йоги, пілатесу та загальних вправ на землі, килимок 8 мм забезпечує амортизацію та стабільність; з нековзкою текстурою, яка посилює зчеплення для сильніших і вкорінених поз.
Легкий дизайн, який можна згорнути, ідеально підходить для транспортування та доступний у 5 кольорах. Достатня амортизація - товщина 8 мм
Компактний і скручуваний Легко транспортувати та зберігати Гнучка нековзна текстура для додаткової стабільності Ідеально підходить для йоги та пілатесу Легкий матеріал без ПВ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Длина | 176 см |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 8 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 176х61х0,8 см |
- Цена: 1 998 ₴

