




Килимок для тренуваннь Adidas Fitness Mat 183х61х1 см Сірий
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.10-мм тренувальний килимок ідеально підходить для тренувань для користувачів будь-якого рівня підготовки.
Це дозволяє комфортно і безпечно займатися спортом. Його товщина становить 10 мм, тому забезпечує міцну опору для стиків і відмінно захищає від вологи і холоду з землі.
Килимок має фактурну поверхню. Це означає, що він не рухається по підлозі під час тренування, і ви захистите себе від випадкових травм. Килимок виготовлений з високоякісної піни NBR, яка полегшує очищення та не вбирає воду та вологу. Він ретельно оброблений міцними швами, товщі та довші, ніж стандартні килимки. Крім того, він стійкий до розривів і стирання.
Його можна згорнути, щоб він не займав багато місця, що полегшує транспортування та зберігання. Килимок оснащений ремінцем, який полегшує його перенесення.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
Розміри: 183 x 61 см (Д x Ш)
Розміри рулонного килимка: 61 x 16 x 16 см (Д x Ш x В)
Товщина: 10 мм
Колір: сірий
Матеріал: NBR (98%), поліестер
Вага: 920 г
Призначення: домашнє/аматорське використання
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Длина | 183 см |
| Цвет | Серый |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 61 см |
| Материал | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 183х61х1 см |
- Цена: 2 249 ₴





