




Килимок для фітнесу і йоги Adidas Fitness Mat 173x61x0,7 см Синій
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тренувальний килимок ADMT-11014 від Adidas ідеально підходить для тренувань для користувачів будь-якого рівня.
Килимок забезпечує комфортні та безпечні заняття. Він має товщину 7 мм, тому забезпечує опору для стиків, відмінно захищає від вологи та холоду з землі.
Килимок з високоякісної піни NBR легко миється, не вбирає воду та вологу. Крім того, він стійкий до розривів і стирання.
Його можна згорнути, щоб він не займав багато місця, що полегшує транспортування та зберігання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 7 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 173x61x0,7 см |
- Цена: 1 999 ₴


