




Килимок для фітнесу Adidas Fitness Mat 183х61х1 см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тренувальний килимок ADMT-11015 від Adidas ідеально підходить для тренувань для користувачів будь-якого рівня.
Килимок забезпечує комфортні та безпечні заняття. Він має товщину 10 мм, тому забезпечує опору для стиків, відмінно захищає від вологи та холоду з землі.
Килимок з високоякісної піни NBR легко миється, не вбирає воду та вологу. Крім того, він стійкий до розривів і стирання. Його можна згорнути, щоб він не займав багато місця, що полегшує транспортування та зберігання. 10-мм тренувальний
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Длина | 183 см |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 183х61х1 см |
- Цена: 2 249 ₴

