
Гумка-петля силова (резина для фітнесу і спорту) Meta Elastic power band 208х6.4 см heavy Blue
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Силова гума-петля - це виріб для вправ із опором. Якість та довговічність виробу роблять тренувальний процес максимально безпечним.
Виріб підходить для загальних фізичних вправ та реабілітаційних. Силова гума-петля також використовується як додатковий інвентар для аеробних тренувань.
Його легко скласти для зручного зберігання або взяти із собою у спортзал, на корт чи на полі.
Завдяки своїм розмірам клієнт може займатися з таким інвентарем і вдома. Виріб також допоможе та прискорить навчання підтягуванню на перекладині.
heavy/6,4 см/синій; довжинfа петлі 208 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Meta |
| Длина | 208 см |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальный |
| Тип нагрузки | Растяжение |
| Ширина | 6.4 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 6,4х208 см |
- Цена: 2 584 ₴

