
Килимок складний Meta Folding Mat 180х60х4 см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килимок складаний використовується для багатьох видів фізичних вправ. Він зручний для використання на вулиці та у спортзалі. Килимок виготовлений з вінілової тканини, усередині наповненої паралоном вторинного спінювання. Він складається з 4 рівних частин, легко складається та має ручку для перенесення. Розмір цього килимка 180 см*60 см*4 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Meta |
| Длина | 180 см |
| Цвет | Синий |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 60 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 180х60х4 см |
| Футбол | Аксесуари для тренерів |
- Цена: 3 266 ₴

