
Гумка-петля силова Meta Elastic power band medium
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Силова гума-петля - це виріб для вправ із опором. Якість та довговічність виробу роблять тренувальний процес максимально безпечним.
Виріб підходить для загальних фізичних вправ та реабілітаційних. Силова гума-петля також використовується як додатковий інвентар для аеробних тренувань.
Його легко скласти для зручного зберігання або взяти із собою у спортзал, на корт чи на полі. Завдяки своїм розмірам клієнт може займатися з таким інвентарем і вдома.
Виріб також допоможе та прискорить навчання підтягуванню на перекладині. Кожна силова гума-петля має різну ширину та колір, залежно від рівня опору: medium/4,5 см/зелений; довжина петлі 208 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Meta |
| Длина | 208 см |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальный |
| Тип нагрузки | Растяжение |
| Ширина | 4.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 4,5х208 см |
- Цена: 1 853 ₴

