
Дошка балансувальна Meta Balance Board41,5х5 см
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Виріб для тренувань рівноваги, балансу та реабілітації після ймовірних травм.
Дошка зроблена з міцного пластику. Корисний продукт для спортсменів-аматорів та професіоналів.
Діаметр дошки 41,5 см, її висота 5 см..
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Meta |
| Высота | 5 см |
| Диаметр | 41.5 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Балансировочная платформа |
| Форма | Круглая |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 41,5х5 см |
| Футбол | Аксесуари для тренерів |
| Цвет | чорний, червоний |
- Цена: 804 ₴

