


Дошка для плавання Funky Trunks Mini 42х27х4 см блакитна
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для плавання, виробник FUNKY TRUNKS (Австралія)
Дошка для плавання створена для того, щоб зробити вправи в басейні більш комфортними і ефективними.
Виготовлена із міцної піни EVA, тому прослужить дуже довго.
Розміри дошки: довжина 42 см, ширина 27 см та товщина 4 см.
Особливості:
Висока рухливість
Дозволяє розвинути силу ніг та корпусу
Має ідеальну плавучість для зниження навантаження на плечі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zoggs |
| Длина | 42 см |
| Цвет | Голубой |
| Состояние | Новое |
| Тип | Доска |
| Толщина | 4 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари для плавання | Дошка для плавання |
| Поставки | В наявності |
- Цена: 1 066 ₴

