

Дошка для плавання Funky Funk Me чорна 42 х 27 х 4 см чорна (FYG002N7178700)
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для плавання, виробник FUNKY TRUNKS (Австралія)
Дошка для плавання створена для того, щоб зробити управи в басейні більш комфортними та ефективними.
Виготовлена із міцної піні EVA, тому прослужить дуже довго. .Особливості:
Висока рухливість
Дозволяє розвинути силу ног та корпусу
Має ідеальну плавучість для зниження навантаження на плечі
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zoggs |
| Длина | 42 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | ЭВА |
| Состояние | Новое |
| Тип | Доска |
| Толщина | 4 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари для плавання | Дошка для плавання |
| Поставки | В наявності |
- Цена: 1 188 ₴

