

Дошка для плавання Funkita 42х27х3,5 см фіолетова
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для плавання Funkita створена для того, щоб зробити вправи в басейні більш приємними та веселими, завдяки яскравим кольорам та зручному дизайну.
Виготовлена із міцної піни EVA, тому прослужить дуже довго.
Розміри дошки: довжина 42 см, ширина 27 см та товщина 3,5 см.
Особливості:
- Ефективно розвиває силу ніг та корпусу
- Має ідеальну плавучість для більшої рухливості та зниження навантаження на плечі
- Яскравий дизайн прикрасить процес ваших тренувань
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zoggs |
| Длина | 42 см |
| Цвет | Фиолетовый |
| Материал | ЭВА |
| Состояние | Новое |
| Тип | Доска |
| Толщина | 3.5 см |
| Ширина | 27 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари для плавання | Дошка для плавання |
| Поставки | В наявності |
- Цена: 1 188 ₴

