




Дошка для плавання Funkita Learner Lane Mini 30х20х3см рожева
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Дошка для плавання Mini Kickboard компактніша, ніж звичайні дошки Funky Trunks & Funkita.
Вона ідеально підходить для маленьких любителів плавання, які бажають потренуватися чи порозважатися у воді.
Розміри дошки: 30 см, ширина 20 см та товщина 3 см.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Zoggs |
| Длина | 30 см |
| Цвет | Розовый |
| Материал | ЭВА |
| Состояние | Новое |
| Тип | Доска |
| Толщина | 3 см |
| Ширина | 20 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари для плавання | Дошка для плавання |
| Поставки | В наявності |
- Цена: 1 066 ₴

