



Шапка для плавання Speedo SLOGAN PRT CAP AU Червоний
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Матеріал — 100% силікон. Силікон — дуже еластичний матеріал з тривалим періодом експлуатації. Після використання рекомендовано ополоснути проточною чистою водою та залишити до висихання.
Ця шапочка для плавання не пропускає воду і таким чином добре захищає Ваше волосся від намочування, і особливо від хлору або солоної води.
Універсальний розмір для дорослих.
| Розмір | Довжина в см |
| A (довжина по краю) | 18,5 см |
| B (глибина шапочки) | 19 см |
| C (розмір після розтягування шапки) | 25-28 см |
| Периметр голови | близько 50-60 см |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Speedo |
| Категории | Унисекс |
| Цвет | Красный |
| Размер | Универсальный |
| Состояние | Новое |
| Материал | Силикон |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари для плавання | Шапка для плавання |
| Поставки | В наявності |
- Цена: 1 018 ₴

