




Колобашка для плавання Speedo ELITE PULLBUOY Синя 23х12х4.5 см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Дошка-калабашка для плавання для дітей та дорослих Elite Pullbuoy для тренувань м'язів рук. Виготовлена з екологічно безпечного, зносостійкого, легкого та плавучого матеріалу етиленвінілацетат. Використовується за допомогою затискання дошки між ногами. Завдяки продуманій геометрії, обтічності та чудовій плавучості модель дозволяє ефективно розвивати силу та витривалість рук.
Колобашка має довжину 23 см, висоту 12 см, ширину у найвужчому місці – 4,5 см. З одного боку вона ширша, ніж з іншого.

Speedo Pullbuoy Elite Foamвиготовлена з більш якісного міцнішого піноматеріалу.
Матеріал EVA (ethylen vinyl acetát) — це пінний, гнучкий, еластичний та легкий матеріал. Він дуже міцний, водовідштовхуючий та стійкий до ультрафіолетового випромінювання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Speedo |
| Длина | 23 см |
| Цвет | Синий |
| Материал | ЭВА |
| Состояние | Новое |
| Тип | Колобашка |
| Толщина | 4.5 см |
| Ширина | 12 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари для плавання | Колобашка |
| Размер | OSFM |
- Цена: 1 573 ₴

