

Рюкзак Arena TEAM BACKPACK 30 Чорний 22 літрів 46 x 31 x 16
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Велике основне відділення, бічна глибока кишеня. Спереду кишеня на блискавці призначена для дрібних предметів.
Комфорт при носінні рюкзака забезпечується набиванням задньої панелі і лямок рюкзака. Сітчасті вставки на всіх відділеннях рюкзака для вентиляції. Об'єм : 22 літрів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ARENA |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Пол | Унисекс |
| Тип | Спортивный |
| Высота | 46 см |
| Цвет | Черный |
| Ширина | 31 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Аксесуари для плавання | Рюкзак |
| Глубина | 16 мм |
| Объем | 22 |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 46 x 31 x 16 |
- Цена: 1 840 ₴

