




Палатка трехместная Terra Incognita Zeta 3 хаки
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет Terra Incognita Zeta 3
Універсальний і практичний тримісний намет трисезонного призначення.
Великий і зручний передній тамбур, в якому можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію.
Установка намету швидка і проста.
Компресійна конструкція пакування
Технічні характеристики:
- Кількість осіб: 3 – 4
- Зовнішній тент: 185T Polyester 3000 мм
- Внутрішній намет: 190T Polyester
- Підлога: 150D Polyester Oxford 5000 мм
- Каркас: Каркаси Fib
- Кількість дуг: 3
- Вага: (без кілочків і упаковки) 4.18 кг
- Вага: (повний комплект) 4.80 кг
- Розмір упаковки: ∅18 × 45 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terra Incognita |
| Страна производитель | Украина |
| Цвет | Песочный |
| Количество входов | 2 |
| Количество спальных мест | 3 |
| Количество тамбуров | 1 |
| Назначение | Кемпинговые |
| Сезон | Всесезонный |
| Состояние | Новое |
| Тип изделия | Палатка |
| Форма | Полусфера |
| Вес | |
| Вес | 4.8 кг |
| Минимальный вес | 4.18 кг |
| Водостойкость | |
| Водостойкость дна | 5000 мм вод. ст. |
| Водостойкость тента | 3000 мм вод. ст. |
| Размер в упаковке | |
| Длина в упаковке | 45 см |
| Ширина в упаковке | 18 см |
| Дуги | |
| Количество дуг | 3 |
| Материал изготовления | |
| Материал дна | Полиэстер |
| Материал тента | Полиэстер |
| Пользовательские характеристики | |
| Намети та тенти | Намет WALK |
| Поставки | В наявності |
| Размер | тримісний |
- Цена: 8 249 ₴




