
Килимок для тренувань Reebok Training Mat блакитний Уні 183 х 61 х 1 см
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розроблений для більшого комфорту, килимок Reebok має ребристу неслизьку основу для додаткового зчеплення під час важких тренувань. Завдяки великій площі поверхні та більш товстому профілю килимок забезпечує більшу міцність та додаткову функціональність.
Виготовлена з 100% піни NBR, поверхня забезпечує м’яку та зручну основу для тренувань. Килимок має товщину 10 мм, що гарантує відмінну амортизацію та ізоляцію від землі. Це ідеальна підтримка для суглобів навіть під час дуже інтенсивних тренув
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 183 см |
| Цвет | Серый |
| Материал | Каучук |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 10 мм |
| Ширина | 61 см |
- Цена: 1 814 ₴

