
Килимок для йоги Reebok Yoga Mat синій Уні 173 х 61 х 0,4 см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Нековзний килимок Reebok виготовлений із високоякісного міцного матеріалу. Ідеально підійде для занять йогою, пілатес, а також загальних тренувань на підлозі. Оптимальна товщина килимка (4 мм) та текстура матеріалу пом'якшують тиск на суглоби.
Крім того, пружність килимка дозволить досягти кращої стійкості та впевненості при відпрацюванні поз, заснованих на контролі рівноваги. Килимок має надійне зчеплення зі підлогою, а також дозволить уникнути ковзання рук та ніг під час статичних вправ.
Для з
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Синий |
| Материал | Каучук |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові характеристики | Звукоізолюючі властивості |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Назначение | Йога,фітнес |
- Цена: 1 076 ₴

