
Килимок для йоги Reebok Natural Rubber Yoga Mat зелений, мандала Уні 183 х 61 х 0,32 см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Екологічно чистий і не містить ПВХ – виготовлений з відновлюваних ресурсів
Легкий і міцний із чудовим зчепленням
Виготовлений з натурального деревного каучуку з поліуретановою поверхнею, вигравіруваною лазером
Щільні рулони для зручності транспортування
Текстуроване гумове дно для додаткового зчеплення на гладких поверхнях
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 183 см |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | Каучук |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 3 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові характеристики | Звукоізолюючі властивості |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Назначение | Йога,фітнес |
- Цена: 5 384 ₴

