
Двосторонній килимок для йоги Reebok Double Sided 4mm Yoga Mat сірий Уні 173 х 61 х 0,4 см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килимок для йоги 4мм Reebok RAYG-11030 відмінно підійде для тих, хто займається фітнесом, йогою, аеробікою, пілатес.
Як основний матеріал використовується спінений поліестер із закритими осередками. При товщині 4 мм він добре термоізолює і практично не тягнеться. Довжина кортика становить 173 см, тому він підійде людям із середньостатистичним зростанням.
Рельєфна поверхня забезпечує щільне зчеплення із підлогою.
У складеному вигляді мат компактний і легкий, тому займатися на ньому можна як уд
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Серый |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові характеристики | Звукоізолюючі властивості |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Материал | ПВХ(PVC) |
| Назначение | Йога,фітнес |
- Цена: 1 722 ₴

