
Килимок для йоги Reebok Camo Yoga Mat зелений Уні 173 х 61 х 0,5 см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Мат Reebok виготовлений із дуже якісного та м'якого матеріалу, що дасть нагоду забезпечити максимально комфортне положення спортсмена в процесі виконання вправ на прес, віджимань, а також вправ на розтягнення.
Такий килимок прекрасно підійде як для використання вдома, так і для тренувань, наприклад, у парку або залі. Завдяки дуже легкій вазі та компактним розмірам килимок зручно носити із собою. Ворсистий матеріал забезпечує стійкість під час занять.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Зелёный |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 5 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові характеристики | Звукоізолюючі властивості |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Назначение | Йога,фітнес |
- Цена: 3 768 ₴

