
Килимок для тренувань Reebok Training Mat бежевий Уні 173 x 61 x 0.7 см
Описание
Характеристики
Информация для заказа
озроблений для безлічі вправ, 7-міліметровий мат для фітнесу Reebok RAMT-11014 має ребристу основу для підвищення стабільності і більш старанних тренувань. М'яка амортизація завдяки зручній поверхні для вправ, яка зберігає рівновагу, а також компактність і швидке скручування.
Легкий в очищенні, з друкованим логотипом Reebok, 7 мм фітнес-мат підходить для будь-яких рівнів, стилів і типів тренувань.
м'який матеріал товщиною 7 мм
розміри - 173 x 61 см
легко мити і чистити
ідеально підходить для впр
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Reebok |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Красный |
| Материал | Каучук |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 7 мм |
| Ширина | 61 см |
- Цена: 1 507 ₴

