

Килимок для йоги Nike MOVE YOGA MAT 4 MM OSFM чорний Уні 61х172см
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килимок для йоги Nike MOVE YOGA MAT ідеально підходить для тих, хто починає свою пригоду з таких тренувань як пілатес, розтяжка або м'які форми йоги.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Nike |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 172 см |
| Цвет | Черный |
| Материал | Каучук |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 4 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові характеристики | Звукоізолюючі властивості |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Назначение | Йога,фітнес |
- Цена: 2 631 ₴

