
Рюкзак Joma DIAMOND II темно-синій Уні 47х32х32см 44 л
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Рюкзак DIAMOND II для тренувань, подорожей, повсякденного носіння. Виконаний з якісного та міцного матеріалу. Рюкзак має одне основне відділення на блискавці, зовнішню невелику кишеню на блискавці, і спеціальну зовнішню кишеню для м'яча, також на блискавці. Плечові ремінці прямі, регульовані. Трафаретний друк логотипу. Місткість: 44,2 л.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Joma |
| Высота | 47 см |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Глубина | 32 см |
| Цвет | Синий |
| Материал | Полиэстер |
| Объем | 44 л |
| Пол | Унисекс |
| Состояние | Новое |
| Тип | Городской |
| Ширина | 32 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 47х32х32см |
| Рюкзаки | Рюкзак |
- Цена: 1 709 ₴

