
Килимок для йоги Adidas Premium Yoga Mat бежевий Уні 176 х 61 х 0,5 см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Розроблений для йоги, пілатесу та загальних вправ, 5-міліметровий килимок преміум-класу легкий і скручується
Виготовлений із матеріалу TPE, що піддається формуванню, килимок преміум-класу забезпечує міцну землю без шкоди для комфорту
Підвищує стабільність для посиленого зчеплення, преміальний килимок створює сильніші пози
Виготовлений з легкого матеріалу без ПВХ, який можна прокручувати. Розміри: 173 x 61 см (Д x Ш)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 176 см |
| Цвет | Бежевый |
| Материал | Каучук |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 5 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові характеристики | Звукоізолюючі властивості |
| Країна реєстрації бренду | Німетчина |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Назначение | Йога,фітнес |
- Цена: 2 249 ₴

