
Килимок для йоги Adidas Camo Yoga Mat фіолетовий Уні 173 х 61 х 0,5 см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Килимок для йоги Camo 5 мм, розроблений для йоги, пілатесу та загальних вправ, легкий і згортається.
Виготовлений із пластичного матеріалу TPE/EVA, Premium Mat забезпечує міцну основу без шкоди для комфорту
Підвищуючи стабільність для кращого зчеплення, Premium Mat створює сильніші пози
З мотузкою для перенесення в комплекті килимок для йоги Camo виготовлений із легкого рулонного матеріалу без ПВХ: 173 x 61 см (Д x Ш)
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Серый |
| Материал | Каучук |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 5 мм |
| Ширина | 61 см |
- Цена: 2 999 ₴

