
Килимок для фітнесу Adidas Fitness Mat помаранчевий Уні 173 x 61 x 0.7 см
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тренувальний килимок ADMT-11014 від Adidas ідеально підходить для тренувань для користувачів будь-якого рівня. Килимок забезпечує комфортні та безпечні заняття. Він має товщину 7 мм, тому забезпечує опору для стиків, відмінно захищає від вологи та холоду з землі. Килимок з високоякісної піни NBR легко миється, не вбирає воду та вологу. Крім того, він стійкий до розривів і стирання. Його можна згорнути, щоб він не займав багато місця, що полегшує транспортування та зберігання.
7-мм тренувальний к
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Adidas |
| Страна производитель | Китай |
| Длина | 173 см |
| Цвет | Оранжевый |
| Материал | Каучук |
| Особенности | Стяжки в комплекте |
| Состояние | Новое |
| Тип | Коврик/мат |
| Толщина | 7 мм |
| Ширина | 61 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Висновок СЕЗ | Відповідає санітарно-епідеміологічним нормам |
| Гарантія | 14 дней |
| Додаткові характеристики | Звукоізолюючі властивості |
| Країна реєстрації бренду | Німетчина |
| Кількість в упаковці, шт | 1 |
| Назначение | Йога,фітнес |
- Цена: 1 814 ₴

