




Степ платформа міні LivePro STEP ø43 х 9,8 см
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Степ-платформа міні LivePro STEP — це компактний та функціональний тренажер, створений для ефективних тренувань вдома чи у фітнес-залі. Заняття на степ-платформі допомагають покращити роботу серцево-судинної системи, розвинути витривалість та зміцнити м’язи ніг і сідниць. Чудовий вибір для тих, хто хоче підтримувати фізичну форму та спалювати калорії.
Особливості моделі:
- підвищена стійкість: поверхня виготовлена з матеріалу TPE, що запобігає ковзанню та забезпечує надійне зчеплення
- ергономічний дизайн: вісім точок фіксації на поверхні та чотири фіксатори в основі гарантують стабільність під час тренувань
- універсальність використання: підходить для степ-аеробіки, тренувань м’язів ніг, сідниць та функціональних вправ
- компактність: невеликий розмір дозволяє легко зберігати платформу вдома чи транспортувати
- надійна конструкція: дозволяє використовувати платформу людям різної комплекції
Характеристики:
- Матеріал: поліпропілен + термопластичний еластомер (PP+TPE)
- Маса: 1,73 кг
- Діаметр: 43 см
- Висота: 9,8 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LivePro |
| Вес | 1.73 кг |
| Высота | 9.8 см |
| Диаметр | 43 см |
| Состояние | Новое |
| Тип | Балансировочная платформа |
| Пользовательские характеристики | |
| Поставки | В наявності |
| Размер | 106.5x43см |
| Товари для фітнесу | Степ- платформи |
| Цвет | Чорний/Синій |
- Цена: 1 170 ₴



