


Резина для фітнесу і спорту LivePro SUPER BAND Heavy 22,5–56,5 кг Red
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Описание
Характеристики
Информация для заказа
Гума для підтягування LivePro SUPER BAND Heavy — ефективний тренажер, створений для розвитку сили, витривалості та гнучкості. Вона підходить для різноманітних силових, швидкісних і реабілітаційних вправ, а також чудово допомагає освоїти підтягування та підвищити результативність тренувань.
Особливості моделі:
- високий рівень опору: сприяє збільшенню навантаження під час виконання силових вправ
- універсальність: підходить для підтягувань, жиму лежачи, присідань, випадів, бігу підтюпцем та інших вправ
- підходить для верхньої та нижньої частини тіла: допомагає рівномірно розвивати м’язи та тренувати все тіло
- зручна у використанні: стрічку легко брати із собою завдяки її компактності та легкості
- застосування у реабілітації: дозволяє виконувати контрольовані вправи для відновлення після травм
- якісні матеріали: виготовлена з натурального латексу, який забезпечує міцність та довговічність
Характеристики:
- Розмір: 208×4,5×0,45 см
- Опір: 22,5 - 56,5 кг
- Матеріал: 100% натуральний латекс
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | LivePro |
| Длина | 208 см |
| Цвет | Красный |
| Конструкция | Ленточная |
| Сопротивление | 56.5 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Универсальный |
| Тип нагрузки | Растяжение |
| Ширина | 4.5 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Еспандери | Гума для підтягування |
| Размер | 208×4,5×0,45 см |
- Цена: 1 060 ₴

